Odcinek 2
azja_express_II_odc2_aud.Copy.01.Copy.01 
OGLĄDAJ W PLAYER.pl

Zanim Marta Wierzbicka i jej przyjaciółka Oliwia mogły udać się ma zasłużony odpoczynek musiały wybrać trzy pary, które wykonają misję opóźniającą start. Ta decyzja nie należała do łatwych, ale reguły gry w "Azja Express" obowiązują nawet parę immunitetową. Zniesienie tacy z filiżankami pełnymi herbaty po stromych schodach i dostarczenie ich w nienaruszonym stanie w wyznaczone miejsce kosztowało wybranych dużo siły fizycznej i stresu.  Po wykonaniu tej misji wszyscy dołączyli do wyścigu.

Najszybsza para w punkcie kontrolnym gry wygrała nocleg u miejscowych gospodarzy w pobliżu słynnej plantacji herbaty i szansę na walkę z parą immunitetową o amulet wart dziesięć tysięcy złotych.

Pozostali zdani byli na gościnność i hojność okolicznych mieszkańców. Jedna para musiała cofnąć się wiele kilometrów, żeby poszukać zapomnianego na poboczu plecaka.

Gra o amulet odbyła się na plantacji herbaty i wymagała spostrzegawczości, szybkości i współpracy pomiędzy partnerami w parze.

Wszyscy spotkali się przed kolejnym startem i każda para zdała obie sprawę z tego, że rozpoczął się kluczowy etap wyścigu.

W drodze na metę uczestnicy musieli wykonać kolejne zadanie. Pierwsza para, która dojechała na miejsce misji, musiała zadecydować, kto zje konkretną ilość bawolego zsiadłego mleka. Gdyby nie uciekający czas i widmo eliminacji z programu, głodni uczestnicy którym przydzielono dziesięć porcji przysmaku, byliby całkiem zadowoleni z pożywnego i zdrowego posiłku.

Nikt nie chciał odpaść jako pierwszy, ale takie są zasady programu. Ostatnia para na mecie pożegnała piękną Sri Lankę i musiała wrócić do domu.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
zamknij
Odcinek 1
Następny odcinek:

Odcinek 1